Vicepra Müşteri Yorumları

Mutlu Müşterilerimizden Bize Gelen Övgülerden Çok Küçük Bir Kısmı
"HER GÜN YENİLERİ GELİYOR!!!"

Daha fazla başarı hikâyesi görmek isterseniz, tonlarcası VAR!
Yorum Bırakmak İçin Sadece Müşteri Hizmetleriyle Bağlantı Kurmanız Yeterli.

Dikkat bu uzun bir sayfadır ve yüklemesi biraz zaman alabilir. Müşteri hikâyeleri sayfamızı düzenli olarak güncelleriz, bu yüzden tekrar ziyaret ediniz. Tüm hikâyeleri burada yayınlayamayız, gerçekten bu bir kaç futbol sahası uzunluğunda olabilirdi!


vicepra


Bu ürünü Çağatay beyin konuk olduğu bir canlı yayında kendisinden dinlemiştim. Arayıp bilgi aldıktan sonra siparişimi verdim.
Tek söyleyebileceğim "çok etkili". Vicepra'yı denediğim iki ay içerisinde erken boşalma, sönüklük sorunum ortadan kalktı ve penisim bu süre içerisinde 4.7cm uzama gerçekleştirdi. Cinsel arzum tavan yaptı.Benzer hiç bir ürün kullanmanıza gerek kalmıyor."

Kemal Şen / Yaş:44 Çanakkale

"Başlarda, bunun işe yarayacağı konusunda biraz şüpheli olduğumu söylemeliyim, ama yanılmışım."

Vicepra sayesinde ereksiyonlarım daha güçlü oldu ve ayrıca bunu daha uzun süre sürdürebiliyorum. Kız arkadaşım farklılığı hemen hissetti ve artık çok daha fazla cinsel birliktelik yaşıyoruz.

2. ayın ortalarında olduğum şu zamanlarda penisimde ayrıca 2.7cm büyüme gerçekleşti.

Günlük yaşamda çok daha özgüvenliyim ve 'başımı' dik tutabiliyorum. Sağladıkları her türlü destek için Vicepra'ya teşekkür ederim.

Çağatay Külhan / Yaş:37 İstanbul

"Ne penisimin botyutundan ne de cinsel performansımdan hiç mutlu olmamıştım. Bir yetişkin olarak da bu durum bana özgüven eksikliği olarak yansıyordu. Vicepra bunu çözmeme yardım etti.

6 hafta önceki cinsel hayatımla şimdiki arasında önemli değişiklik fark ettim. Boşalma hacmim de ikiye katlandı, en iyi yanıysa penisimde uzama ve kalınlaşma oldu. Bunlar seks yaşamım için piyango gibi bir şey.

Mehmet Akbalık / Yaş: 47 Amasya

Penisim büyüdü

"Son 6 yıldır ereksiyonumu korumakta oldukça zorlanıyordum. Orta sertlikteki penisim aniden yumuşuyor ve bunların % 60'ında geri sertleşme sağlayamıyordum. Şanslıyım ki kız arkadaşım anlayışlıydı, ama yine de bu şaşırtıcı bir biçimde benim öz güvenimi azalttı.

Penis boyutumdan hiç memnun değildim, kız arkadaşımında memnun olduğunu pek sanmıyorum (her ne kadar söylemesede). Şimdi hemen hemen düz hesap 3.5cm uzama oldu gibi. Bu benim için paga biçilmez bir şey, o kadar güzel bir duygu ki ancak yaşayan bilir.

Kullamından sonra vicepra ereksiyonlarımı acayip yaptı, neredeyse hiç inmeyecek gibi. Erken boşalmanın ne olduğunu unuttum ve cinsel performansımı üçe katladı.

Alper Özkan / Yaş: 30 Kocaeli

Artık kafam daha rahat

Ben 45 yaşında bir erkeğim. Yoğun iş temposu ve senelerin yükünü cinsel darbe olarak yaşamış bir kişiyim. Birkaç ay kadar önce cinsel ilişki sırasında sertleşme problemi yaşamaya başladım.

Bu durum beni ve eşimi oldukça üzdü. Çevremde ki insanlara durumu anlatamıyor ve oldukça utanıyordum. Doktora gitmeyi düşündüm fakat cesaret edemedim. Durumu yakın bir arkadaşıma anlatmaya karar verdim. Arkadaşım Vicepra adlı ürünü kullandığını ve son derece memnun olduğunu söyledi.

Bunun üzerine denemek istedim ve ürünü satın aldım. İlk başlarda inanmıyordum başarılı olacağına fakat gün geçtikçe Vicepra'nın yararını görmeye başladım. Şu an cinsel noktada hiçbir sıkıntı çekmiyorum ve tabiri caizse zıpkın gibiyim. İktidarsızlık problemi yaşayan herkese Vicepra'yı tavsiye ediyorum.

Musa Şahin / Yaş: 45 Samsun

vicepra kullananlar

Binlerce kez teşekkür ederim!!!

Süper! Teşekkür ederim! Teşekkür ederim! Teşekkür ederim!

Son yirmi yıldır kendime güvenim yoktu. Penisim yeterince iri ve uzun değildi. Ama şimdi, Vicepra'yı kullanmaya başlayalı sadece 2 hafta geçmesine rağmen, tüm dünyaya göstermeye hazırım!

Artık daha uzun ve daha iri bir penise sahibim. Üstelik cinsel gücümde arttı. Eşim beni artık her gün istiyor. Saatlerce yorulmadan sevişiyoruz. Cinsel yaşamımızı 20 sene önceki haline getirdiği için eşim ve ben Vicepraya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kim derdi bu kadar sene sonra tekrar delikanlı olacağımı! ...

Ercüment Gül / Yaş: 43 Edirne

Vicepra gerçek bir "Mucize". Vicepra ile tanışmadan önce yatak odasında ihtiyacım olan güvene sahip değildim. Ama sadece 3 haftalık kullanım sonrasında artık ereksiyon halinde penisim daha iri ve daha sert. Ve cinsel gücüm inanılmaz derecede arttı.

İlk başta Vicepra'nın işe yarayacağı konusunda şüpheliydim. Ama şimdi sonuçları bizzat aynada görünce bu şüphe kendini güvene bıraktı. Teşekkür ederim.

Teşekkürler Vicepra."

Hasan Kırcı / Yaş: 32 Tokat

İtiraf etmeliyim ki, Vicepra hakkında ciddi kuşkularım vardı. Ama 3 haftalık bir kullanım sonucunda söyleyebileceğim tek bir şey var - Muhteşem!! Artık penisim umduğumdan ve tahmin edebileceğimden çok daha büyük ve kalın.

Kadınlara karşı hep çekingen ve kendime güvensizdim. Ama artık "gerekli olan her şeye" sahip olduğum için, barda veya gece kulübünde istediğim kadına çekinmeden yaklaşabilirim. Sanki yeni bir erkeğim artık!

Kazım Erkul / Yaş: 29 Ankara

İmkansız değilmiş.

En çılgın hayallerimde bile penis geliştirmenin bu kadar kolay bir yolu olduğunu düşünemezdim. Daha henüz birinci kutum bitmeden penisim boyuna 1 inç ve enine ½ inç kadar büyüdü.

Böyle bir etki elde edebileceğimi sanmıyordum, ama şimdi ürünü kullanmaya başladıktan sonra adeta büyülendim.Vicepra sayesinde hem ben memnunum hemde kız arkadaşım. Teşekkür ederim.

Atalay Karakök / Yaş: 29 İstanbul

Hepsinden daha iyi!

"50'lerime geldiğimden beri seks yaşamımı canlandırmak için sayısız yöntem denemiştim, bilinen markalar dahil. Fakat tüm bu farklı metodlar sağlığımı mahvetti ve penisimde aşırı ağrılara neden oldu.

Vicepra kullanmaya başladığımdan veri etkiler muazzam. Libidom şimdiye kadar ki en güçlü haline çıktı - belki 20'li yaşlarda olduğumdan bile iyi - dayanıklılığım arttı, orgazmlarım daha da uzadı ve bonus olarak da penis boyum tam 2 cm arttı!"

Cemal Uysal / Yaş: 53 Bursa

"Vicepra Süper! Bu ürün muhteşem! İyi ki alıp denemişim, çünkü kız arkadaşım bendeki değişimi çok sevdi ve iri penisimin tadını artık geceler boyu çıkarıyor."

Ercan Sarıkaya / Yaş: 37 Tekirdağ

vicepra

Cinsel sertleşme yaşayamayan bir kişiyim. Bu durum beni oldukça üzmekte. İnternetten durumu araştırdım ve karşıma çıkan ürün Vicepra oldu. Açıkçası denemek istiyorum. Umarım yazılanlar gibi güzel bir sonuç elde ederim ve sağlıklı cinsel yaşama kavuşurum. Vicepra için sipariş verdim. Sonuca göre tekrar yorum göndereceğim..

Emrah Bağıgüzel / Yaş: 26 Ankara

Cinsel Güvenimi Kazandım

"Vicepra kullanmaya 5 ay önce başladım ve güven içinde söyleyebilirim ki ereksiyon sıkıntıları artık hayatımın bir parçası değil. Yıllar boyunca bu problemim yüzünden ilişkilerimi uzun soluklu tutmayı başaramıyordum, fakat Vicepra desteğiyle artık cinsel tatminimi kontrol edebiliyorum."

Birol Demirci / Yaş: 29 Adana

"Bir daha asla 2 dakikada tükenen bir adam olmayacağım. Vicepra'nın desteğiyle en az 5 kat daha fazla dayanabiliyorum ve partnerim her defasında orgazm olabiliyor. Artık, hazır dahi olmadan önce boşalma korkum yok. İkimizde yeni penis boyutlarımla daha uzun, daha yoğun orgazmların ve daha uzun ereksiyonun tadını çıkartıyoruz."

Mehmet Limoncu / Yaş: 32 Amasya

"Orgazmlarımın çok etkileyici olduğunu zannederdim, fakat bunu asıl Vicepra almaya başladıktan sonra anladım. Aslında tek istediğim daha kalın bir penisti fakat şimdi yüksek boşalma miktarım ve daha sert ve daha büyük penisimle destekli bir şekilde daha yoğun orgazmların tadını ıkartıyorum."

İsmail Akçam / Yaş: 38 Trabzon

Ürünü aldım iki aya süre ile kullandım böyle bi sonuç beklemiyordum doğrusu bir kutu ile değişim beklemediğim için 2 kutu almıştım şimdi iki daha sipariş verdim yalnız size önerim şudur sizin için maç bittiyse yapacak bişi yok hakem düdüğü çalmadıysa muhakkak denemenizi tavsiye edyorum.

Yıldırım Yücel / Yaş: 24 Bursa


"Bu ürünü kullandım.4-5 gün sonra bir dolgunluk hissi veriyor.ayrıca boşalmayı geciktirdiği de bir gerçek.çok uzun süre sert kalabiliyorsun.tavsiye ediyorum.mennun kalırsınız. "

Semih Kaya / Yaş: 29 İstanbul

vicepra

"BENDE ALDIM BU İLAÇTAN CİNSEL GÜCÜ ARTIRDIĞI DOĞRU GERÇEKTEN GECİKTİRİCİ ÖZELLİĞİDE VAR BÜYÜTMESİNE GELİNCE ZAMAN GÖSTERECEK "

Yunusa Süren / Yaş: 33 Sivas

"Güvenli bir biçimde söyleyebilirim ki şu anda seks yaşamımı ben kontrol ediyorum. Erken boşalma problemleri yaşamak performansıma daima hâkim oldu ve bastırdı.

Aslında, performansımı kontrol edebilmenin seks hayatımı bu kadar pozitif etkileyeceğini daha önceden hiç kestiremezdim. Vicepra bana resmen tavan yaptırdı."

Salih Kalyoncu / Yaş: 29 Sakarya

Seks yaşamını güçlendirdi!

Vicepra kullanımının ne etkili olduğunu anlatamam. Dakikalar içerisinde kız arkadaşımı vahşileştirmeye hazırdım ve o da bu desteklerin bana sağladığı güvenden memnundu. Bu kadar ekstra boşalma, cinsel gücüm varken, beni asla yanlız bırakmıyor."

İsa Topçu / Yaş: 25 Mardin

Erken boşalma uzakta kalan bir anı

"Ergenlik çağlarımdan bu yana hep erken boşalma derdim vardı. Bunun çok fazla ilişki yaşayamama ve uzun sürdürememe sebebim olduğunu öngörebiliyordum. Bana gülecekleri ya da daha az erkek olduğumu düşünecekleri konusunda paranoyaktım.

Vicepra bunu kökten değiştirmemde çok yardımcı oldu. Bazı penis tabletleri ve egzersizleriyle kıyaslandığında, bu sistem işe yarıyor ve size pek çok fayda sağlıyor. "

Turgay Eskin / Yaş: 30 İstanbul

Aşk hayatımı yeniledi

"Güven duygumda, dayanıklılığımda ve genel penis sağlığımda gerçekleşen değişiklikler için size teşekkür etmek istiyorum. Ereksiyon bozuklukları herhangi bir erkeği sıkıntıya sokabilir ve bu problem devam ettikçe ruhunuzu da tahrip edebilir. Ama destekler ve egzersizler gerçekten seks yaşantıma bir değişiklik getirdi.

Şimdi dayanma gücümü kontrol edebiliyorum ve hiç erken boşalma yaşamıyorum. Ayrıca, orgazmlarımı yöneterek geliştirebliyorum. Artık yeni deneyimlerden korkmuyorum."

Savaş Şentürk / Yaş: 26 İzmir


"Yorumları okuduktan sonra dün gece siparişimi verdim. Ürünü denemek için sabırsızlanıyorum. Kullandıktan sonra daha ayrıntılı açıklama yapacağım. "

Yunus Oğuzcan / Yaş: 30 Denizli

vicepra

Gizli bir girişim değiliz! Bir sorunuz ya da bir probleminiz varsa E-POSTA gönderin veya Bugün Arayın

0212 999 59 59 numaradan bizi arayabilir veya buradan e-posta gönderebilirsiniz. Sorularınız için günde 18 saat açığız. Hiç bir soru önemsiz değildir. Bize ürün önerimizi sorabilir veya durumunuzu anlatıp tavsiye sorabilirsiniz.

Müşteri Destek Uzmanlarımız erkeklere güçlendirme ve büyütme ürünleri yardımında yılların tecrübesine sahiptir.

Satın almanızı ne engelleyecek? Satın almanız % 100 risksiz ve 90 gün para iade garantilidir. Sizi alıkoyan her şey için yardımcı olabiliriz - 0212 999 59 59 numaradan bize ulaşın.